Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WLP: Przed 9 kolejką!

3 miesiące temu | 25.02.2023, 16:04
WLP: Przed 9 kolejką!

Przedostatnia kolejka dostarczyła nam sporo emocji. Mieliśmy pasjonujący bój Piłkawki z osłabionym Matijasem, kanonadę w meczu Bojar z Invictusem, defensywny futbol w wykonaniu PDC i Coco Jambo i pokaz siły Piasta w spotkaniu z Bulwarią.

Co nas czeka teraz? Na pewno walka o koronę króla strzelców Kuby Płoszkiewicza w starciu jego PDC z Piłkawką, walka o podium Bojar, ciekawe starcie Matijasa z Hryniewiczami i bezpośredni pojedynek dwóch drużyn zajmujących 3 i 4 miejsce Invictus z Coco Jambo. Zapraszamy do podsumowania.

CF Bojary - Bulwaria

Bojary w tym meczu będą się starały coś udowodnić nie tylko obserwatorom ligi, ale też sobie. Porażka w poprzednim meczu z Invictusem nie przekreśliła ich szansy na 3 miejsce, ale mocno skomplikowała. Jak przybędą najmocniejszym składem to większe szanse dajemy im. Bulwaria jednak strzelać potrafi, wysoka porażka w ostatnim meczu to niespodzianka. Czy teraz postawią się faworytowi?

Pojedynek meczu : A. Gimier vs D. Milewski

HKS Hryniewicze - Matijas De Bur 

Do gry po tygodniowej przerwie wracają chłopaki z Hryniewicz. Będzie to ciekawy mecz dwóch energetycznych ekip. Matijas podobnie jak Bojary szansę na podium ciągle zachowuje. Musi tylko to wygrać. Czy Sebastian Radziejewski zaskoczy nas i przygotuje jakieś nowe osoby do gry? Może powrót starych sprawdzonych zawodników? Po drugiej stronie Łukasz Żółkowski jest już przygotowany na walkę o kolejne 3 punkty, a może wynikiem końcowym będzie remis? Warto to zobaczyć na żywo.

Pojedynek meczu : K. Piotrowski vs. S. Radziejewski

Coc Jambo - Invictus Bros

Najciekawszy mecz kolejki i prawdziwy hit. Starcie 4 z 3 drużyną. To będzie walka o podium. Drużyny mają po 10 pkt. Zwycięzca bierze wszystko. Invictus z nowymi twarzami w poprzednim meczu będzie niezwykle niewygodnym rywalem. Ich kapitan jest w wysokiej formie. Po drugiej stronie Kasper Zalewski zarządził pełną mobilizację. Wszystkie ręce na pokład. Chłopaki aktywnie też zadziałali aby sprowadzić nowe twarze. Kto się pojawi? Czy te osoby przesądzą o zwycięstwie Jambo?

Pojedynek meczu : D. Bruliński vs. K. Tarnowski

PDC Białystok - Piłkawka Białystok

Ten mecz może pokazać jak powstawać z popiołów. Właśnie w tym miejscu wiele osób widziało Piłkawke po porażce z Hryniewiczami. Jednak nadeszła kolejna kolejka i to klub Krystiana Drozdowskiego wygrał i to w jakim stylu! Teraz chłopaki walczą o podium. Przydworcowe jednak ma dodatkowy smaczek w tym meczu. Chłopaki chcą pomóc swojemu zawodnikowi w sięgnięciu po koronę króla strzelców. Czy ta sztuka się im uda?

Pojedynek meczu : K. Płoszkiewicz vs. D. Sakowski

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Srebrny
Sponsor Brązowy
Sponsor Techniczny
Partner Technologiczny
Partnerzy