Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WLP: Przed 7 kolejką!

3 miesiące temu | 11.02.2023, 15:34
WLP: Przed 7 kolejką!

Poprzednia kolejka była znowu pełna dyskusyjnych decyzji, tony emocji i zaskakujących rozstrzygnięć. PDC planowo wygrało z Hryniewiczami, Piłkawka nieplanowanie przegrała z Invictusem. Jednak najciekawsze były dwa kolejne spotkania, w których zobaczyliśmy mnóstwo goli i dwa remisy. Coco bez swojego lidera zremisowało w meczu walki z Bulwarią, a w spotkaniu kolejki Piast Białystok również zremisował aż 7:7 z Bojarami. Atmosferę ostatniego pojedynku i różne decyzje jeszcze przez parę dni po meczu dawały o sobie znać. Co mamy w 7 kolejce? Wszystkie cztery mecze zapowiadają się, jako najbardziej wyrównane. Nie ma tu dużych dysproporcji pomiędzy ekipami. Hit kolejki to CF Bojary - PDC Białystok, który w przypadku remisu bądź wygranej przydworcowego zdecyduje o jego mistrzostwie na dwie kolejki przed końcem.

Piast Białystok - Invictus Bros

Piast jeśli chce liczyć się w walce o mistrza musi ten mecz wygrać. Nie będzie to jednak łatwe do zrealizowania. Invictus złapał wiatr w żagle i po wygranej z Piłkawką w ostatniej kolejce i są na 5 miejscu w tabeli. Czy solidna drużyna ze środka tabeli ucieknie stawce i włączy się do walki o podium? Paweł Cichoń powinien mieć do dyspozycji znowu najmocniejszy możliwy skład. Czy Kacper Tarnowski znowu weźmie ciężar gry na swoje barki i sprawi sensację? Tego im życzymy. Szansę jednak dajemy większe Piastowi Białystok.

Pojedynek meczu: Kacper Tarnowski vs. Paweł Cichoń

CF Bojary - PDC Białystok

Spotkanie na szczycie tabeli. Lider podejmuje drużynę z 3 miejsca. Ostatni mecz Bojary zagrały prawie w najmocniejszym możliwym składzie. Chłopaki ciągle walczą nawet o mistrza, bo takie szanse są w przypadku wygrania 3 kolejnych spotkań z rzędu. Przydworcowe ma jednak inne zdanie na ten temat. Grają najładniejszą piłkę w lidze, najbardziej widowiskową, pełną dużej ilości bramek i z bramkarzem, który ma więcej goli niż napastnicy u nas w lidze.

Pojedynek meczu : C. Łuczak vs. K. Płoszkiewicz

Matijas De Bur - Coco Jambo

W tabeli drużyny dzieli ledwie punkt. Obie ekipy mają w składzie wartościowych graczy, którzy mogą stworzyć prawdziwe widowisko. Jakim składem tym razem wyjdzie drużyna Seby Radziejewskiego? Czy Coco Jambo zagra ze swoimi liderami Brulińskim i Cieciorko? To trzeba zobaczyć.

Pojedynek meczu : S. Radziejewski vs. D. Bruliński

HKS Hryniewicze - Piłkawka Białystok

Pojedynek dwóch ambitnych ekip. Hryniewicze pokazały dwie kolejki temu, że lubią takie mecze z rywalami o podobnym potencjale. Skoro zremisowali z Intictusem, który pokonał Piłkawkę 4:1 to jest duża szansa na korzystny rezultat. Natomiast Piłkawka po wpadce tydzień temu postara się zrehabilitować i rozpocząć marsz w górę tabeli.

Pojedynek meczu: P. Baranowski vs. D. Sakowski

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Srebrny
Sponsor Brązowy
Sponsor Techniczny
Partner Technologiczny
Partnerzy