Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WLP: Przed 6 kolejką!

1 miesiąc temu | 05.02.2023, 12:43
WLP: Przed 6 kolejką!

 Piąta kolejka po raz kolejny obfitowała w ciekawe widowiska. Po raz pierwszy w historii został też użyty VAR. Czym by była nasza liga bez kontrowersji sędziowskich. Spotkanie Matijas De Bur - PDC obfitowało w mnóstwo kontrowersji i było rozgrywane w nerwowej atmosferze. Piast Białystok odprawił z kwitkiem Coco Jambo. Zwyciężyła również Piłkawka. Jak będzie teraz? Trzy mecze to starcie faworytów z zespołami z dołu tabeli. Natomiast ostatni to prawdziwy hit kolejki. CF Bojary podejmą klub z okręgówki Piast Białystok. Będzie się działo!

PDC Białystok - HKS Hryniewicze

Na początku będziemy mieć prawdziwe starcie Dawida z Goliatem. Jest to też mecz dobrych znajomych z playareny. Kapitanowie drużyn Damian i Łukasz znają się doskonale. Pierwsza drużyna w tabeli, która strzeliła aż 27 goli (średnia ponad 6 goli), nie straciła dotąd żadnej bramki. Kontra ostatnia drużyna w tabeli, która dla odmiany strzeliła 4 bramki (średnia 1 gol ) straciła 21 bramek (średnia ponad 4 gole ). Czy te liczby wskazują jednoznacznie na kolejny pogrom? Czy jednak wręcz przeciwnie? Ostatni mecz HKS zremisowało, zdobywając swój pierwszy punkt w lidze. Szansę na zwycięstwo Hryniewicz są bardzo małe, jeśli patrzymy na statystyki, ale w tym meczu będziemy stronniczy i życzymy im powodzenia i sprawienia sensacji. Czym bez tego byłby futbol?

Pojedynek meczu : N. Jendruczek vs. P. Baranowski  

Invictus Bros - Piłkawka Białystok

Siódma drużyna podejmuje piątą. Dzielą ich tylko dwa punkty różnicy. Jest to dobra pozycja startowa dla drużyny Kacpra Tarnowskiego do wybycia się w tabeli. Zwycięstwo znacznie przybliży ich do środkowej części tabeli. Ekipa gospodarzy jednak tanio skóry nie sprzeda. Rozpędzona ostatnią wygraną z Bulwarią nie myśli, aby przegrać tego meczu. Doskonałe trio Sakowski, Arcimowicz i Hamada mogą rozmontować każdą obronę w lidze. My jednak obstawiamy mecz blisko remisu wszak Tarnowski czy Zalewski z niejednego pieca chleb jedli.

Pojedynek meczu: K. Tarnowski vs. D. Sakowski

Bulwaria - Coco Jambo

Obie drużyny przystępują do tego meczu po wysokich porażkach w poprzedniej kolejce. Na pewno każda z nich będzie się starała zrehabilitować i wypaść jak najlepiej. Nurtuje nas jedno pytanie, czy przystąpią w swoich najsilniejszych zestawieniach, czy też absencje nie pozwolą w pełni wykorzystać ich potencjału. Jedno jest pewne, jeśli znowu pojawi się niezawodny Damian Bruliński, Bulwaria będzie musiała się mocno zjednoczyć, aby go powstrzymać.

Pojedynek meczu : S. Uścinowicz vs. D.Bruliński   

Piast Białystok - CF Bojary

Dwie rewelacje odpowiednio turnieju Okręgówka Cup i 2 ligi PLP zakończą zmagania na parkiecie. Jest to hit kolejki w naszej lidze. Piast rozpędzony wygraną z Coco Jambo aż 8:4 postara się zweryfikować umiejętności ambitnych graczy Arka Gimiera. Pytanie dnia brzmi czy Piast przyjdzie w najmocniejszym zestawieniu, czy też wyśle skład rezerwowy. W niedzielę odbywa się turniej piłkarski organizowany przez PLP, w którym Piast bierze udział. Zgodnie z rozpiską ewentualne dojście do finału wiąże się z rozegraniem meczu finałowego o godzinie 17.35. Z tym że Bojary szykują prawdziwy dream team to jesteśmy spokojni. Takie mecze ich dodatkowo mobilizują.

Pojedynek meczu: D. Niemyjski vs. A. Puchajda  

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Srebrny
Sponsor Brązowy
Sponsor Techniczny
Partner Technologiczny
Partnerzy