Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WLP: Przed 5 kolejką!

1 miesiąc temu | 28.01.2023, 17:06
WLP: Przed 5 kolejką!

Czwarta kolejka upłynęła pod znakiem kontrowersji, zaciętych meczów i masy goli. Ciężko wybrać mecz na szczycie. Spotkanie FC Matijas De Bur - Piast Białystok, czy też Piłkawka Białystok - Coco Jambo to najlepsze w tamtej serii gier. Kolejne okazałe zwycięstwo odniosło PDC, zostając samodzielnym liderem. Bojary natomiast rozprawiły się z ostatnią drużyną w lidze. Jak będzie teraz? Hit kolejki odbędzie się na zakończenie dnia. Po raz kolejny dół tabeli powalczy aby nieco uciec z tej strefy odbywając jedno spotkanie między sobą.

HKS Hryniewicze - Invictus Bros

Ostatnia drużyna w tabeli kontra ta zajmująca 7 miejsce. Jest o co walczyć. HKS będzie starało się zdobyć swoje pierwsze punkty. Po drugiej stronie jest Invictus, który postara się odnieść kolejne zwycięstwo i uciec z tych rejonów tabeli. Czy ekipa Kacpra Tarnowskiego i on sam poprowadzą swój zespół do okazałego zwycięstwa? Czy może jednak to Hryniewicze pokażą swój charakter i postawią się faworyzowanym rywalom? Szanse oceniamy 60 do 40 na korzyść Invictusa. Lecz dopóki piłka w grze...?

Piłkawka Białystok - Bulwaria

Piłkawka podrażniona nieznaczną przegraną z Coco Jambo będzie się chciała za wszelką cenę zrehabilitować. Czy to się uda? Bulwaria to zgrana paczka chłopaków, którzy nie odstawiają nogi i walczą w każdym meczu o zwycięstwo mimo przeciwności zdarzeń na hali. Jest to też spotkanie dwóch drużyn mających po 3 pkt. Zwycięstwo jednej z nich przybliży ich do zakotwiczenia w środku tabeli.

Coco Jambo - Piast Białystok

Starcie w środku stawki zapowiada się bardzo interesująco. Coco Jambo po dwóch kolejkach wzmocnione niczym bicki u Pudziana jest wrzeszcie na dobrej drodze do miejsc z napisem "podium". Chłopaki będą mieć teraz w każdej kolejce prawdziwy egzamin dojrzałości. Na początku Paweł Cichoń i jego zawodnicy. Jeśli któraś drużyna myśli realnie o czymś więcej niż połowa tabeli to powinna ten mecz wygrać. Pytanie dnia brzmi czy pojawią się w najmocniejszych zestawieniach. Piast w każdym kolejnym meczu rotował zawodnikami, Jambo to raczej zgrany kolektyw tych samych ludzi. Nurtuje nas kto wygra pojedynek dnia Bruliński - Niemyjski. Chłopaki grają razem w Adampolu (PLP) więc będzie co podziwiać!

FC Matijas De Bur - PDC Białystok

Prawdziwa bomba na zakończenie dnia! Pojedynek bardzo wyczekiwany w naszej lidze. Te spotkanie odpowie na wiele niewiadomych. Jedno z nich brzmi: Jak gra PDC z drużynami z Topki. Oczywiście mecz z Piastem można do takowych zaliczyć. Lecz gdy spojrzymy, iż Piast grał całą 1 połowę o jednego mniej w polu daje nam to zakłamany obraz. Naprzeciw siebie staną same gwiazdy takie jak : Muczyński, Kowalczuk, Lupa czy też Radziejewski kontra Jendruczek, Płoszkiewicz, Panasewicz i Łapka. PDC jawi się jako faworyt ligi, czy po tym meczu będzie tak samo? Czy też ambitna ekipa Seby Radziejewskiego pokaże że to oni celują w mistrza? To trzeba zobaczyć na żywo!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Srebrny
Sponsor Brązowy
Sponsor Techniczny
Partner Technologiczny
Partnerzy