Dzisiejszym rozmówcą jest 20 letni napastnik Michał Marczuk

R: Cześć Michał

M: No hej

R: Pierwsze pytanie. Jak trafiłeś do Piłkawki?

M:O Piłkawce usłyszałem od Kuby Chojaka, który jest moim dobrym przyjacielem na boisku jak i poza nim. Pozdrawiam serdecznie. Pojechałem obejrzeć mecz z KS Wasilków i pomyślałem, że fajnie by było spróbować swoich sił. Przyszedłem parę dni pózniej na trening i tak zostałem.

R: Ile już jesteś w klubie?

M:Jakoś od drugiej połowy września 2022.

R:Jak przyjęła cię drużyna?

M:Bardzo fajnie, każdy był miły i szybko się zaaklimatyzowałem w drużynie. Napewno pomogły w tym wyjścia pozameczowe.

R:A jak wspominasz swój debiut?

M:Pamiętam, że byłem zestresowany, bo był to mecz wyjazdowy z Turośnianką która jest silnym zespołem, ale mimo wyniku cieszyłem, że zadebiutowałem tak szybko.

R:Jesteśmy po zwycięstwie w meczu sparingowym przeciwko GKS Rutki. Jak oceniasz swoją grę?

M:Był to nasz pierwszy mecz po lidze halowej. Musieliśmy wszyscy się przyzwyczaić do boiska. Początek miłlem słaby, ale z minuty na minutę myślę że było lepiej. Moim zdaniem zagrałem przeciętnie, w następnym meczu będzie lepiej.

R:Ale jednak udało ci się strzelić bramkę.

M:W następnym meczu postaram się dwie haha

R:Dobre podejście. A trenowałeś bądź trenujesz coś oprócz piłki?

M:Nigdy nie trenowałem nic oprócz piłki nożnej, tak żeby chodzić 3 razy w tygodniu na trening, ale zdarzało się czasem pograć w siatkówkę.

R:Czyli można powiedzieć że od "dzieciaka" ciągnęło cię do piłki nożnej?

M:Zawsze sobie lubiłem "pokopać" piłkę ale jakoś nie ciągnęło mnie żeby grać w klubie. Pierwsze swoje treningi zacząłem w wieku dopiero 15lat . Namówił mnie do nich ksiądz i jednocześnie trener, który uczył mnie religii i jest do teraz trenerem w drugiej drużyny Cresovii Siemiatycze.

R:To kim chciałeś zostać?

M:Lubiłem motoryzację I wtedy chciałem coś z tym wiązać.

R:A teraz co robisz? Czym się zajmujesz prywatnie?

M:Uczę się w szkole zaocznej i pracuje jako kierowca.

R:Na jakim kierunku?

M:Organizacja turystyki.

R:Organizacja turystyki, motoryzacja i piłka nożna Jak się w tym wszystkim odnajdujesz?

M:Wszystko da się ze sobą pogodzić, na wszystko na razie znajduje czas.

R:Organizacja czasu to podstawa w życiu A skoro o czasie mowa to zbliżamy się nieuchronnie do końca wywiadu Także czas na szybkie strzały Wyrównany i trzymający w emocjach mecz czy wysokie i pewne zwycięstwo?

M:Wyrównany I trzymający w emocjach mecz.

R:Wybić piłkę z linii bramkowej w końcówce i zapewnić remis czy strzelić bramkę na wagę 3 punktów?

M:Jako że jestem napastnikiem to strzelić bramkę na wagę 3pkt

R:Wyobraź siebie że grasz mecz o wszystko. Rzut wolny w 89 minucie przy wyniku 0:0 Możesz wybrać dowolnego piłkarza. Kogo wybierasz i dlaczego?

M:Cristiano Ronaldo, bo chciałbym zobaczyć jego bramkę z rzutu wolnego na żywo.

R:I na koniec słowa do czytelników.

M:Zapraszam was wszystkich na mecze Piłkawki im was więcej tym lepiej! Potrzebujemy 12stego zawodnika, którym jesteście wy. Okres przygotowawczy ciężko pracowaliśmy i pracujemy nadal by poprawić nasze wyniki. Mecz z GKS-em Rutki pokazał, że widać poprawę i na tym się nie zatrzymamy.