Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Piłka(wka) od szatni: Michał Jaworowski

2 miesiące temu | 11.03.2023, 00:36
Piłka(wka) od szatni: Michał Jaworowski

Dzisiejszym rozmówcą jest 20-letni skrzydłowy Michał Jaworowski

R: Cześć Michał

M: Witam serdecznie!

R: Jak trafiłeś do Piłkawki?

M: Historia jest ciekawa. Grałem wcześniej w KS Turośniance 2 lata lecz nie mogłem tam liczyć na regularne występy, jak i trener nie widział dla mnie miejsca w składzie. Jako, iż mój przyjaciel Tomek Arcimowicz trenuje w Piłkawce postanowiłem dołączyć do klubu.

R: Jak długo jesteś w klubie?

M: Od roku.

R: A jak przyjęła Cię drużyna?

M: W sumie spodziewałem się, że jako, iż grałem w KS Turośniance będzie lekki problem z zaadaptowaniem się w drużynie lecz wszyscy mnie bardzo miło przyjęli.

R: Jak wspominasz swój debiut u Nas?

M: Mój pierwszy mecz był przeciwko KS Turośniance emocje były olbrzymie. Debiut myślę, ze udany, bo prawie mi się udało strzelić bramkę przeciwko swojemu wcześniejszemu klubowi.

R:Jakaś cieszynka, by była czy na spokojnie z szacunkiem?

M: Myślę, że podniósł bym ręce jak to zawsze robią zawodnicy gdy strzelą bramkę dla wcześniejszego klubu w którym grali.

R: Czyli byś przeprosił. Wróćmy do ostatniego spotkania z GKS Rutki. Nie zagrałeś, ale byłeś obecny na meczu. Jak oceniasz występ drużyny?

M: Mecz bardzo emocjonujący zarówno ze strony Piłkawki Białystok jak i GKS Rutki było dużo akcji również nie wykorzystanych, ale wiadomo to jest piłka, nie zawsze wszystko wychodzi idealne.

R: Jak długo będziemy musieli czekać na Twój powrót na boisko?

M: Będę dostępny już na najbliższym sparingu w niedzielę do dyspozycji trenera, lecz nie będę jeszcze w pełni sił.

R: Trenowałeś,  bądź trenujesz coś poza piłka?

M: Od 12 roku życia trenowałem lekkoatletykę, w sumie moja kariera trwała 6lat głównie biegałem na dystanse 1km, 400m lub 800m. Teraz nie - z lekkoatletyką już zakończyłem karierę i odłożyłem kolce, ale wciąż dużo biegam na bieżni.

R: Miałeś jakieś sukcesy?

M: Nie wiem czy to można nazwać sukcesami lecz kilka razy zdobyłem jedno z pierwszych miejsc na biegach przełajowych zarówno samemu jak i drużynowo.

R: Oczywiście że to można nazwać sukcesem. A odnosisz jakieś sukcesy prywatnie? Czym się zajmujesz?

M: Prywatnie uczę się w szkole jako technik masażysta, również odnoszę sukcesy pod wzgledem youtubowym, na którym streamuje.

R: Opowiedz coś więcej na temat You Tube.

M: Moja kariera zaczęła się 4 lata temu, gdy pomyślałem sobie czemu by nie spróbować streamować gier? Za dzieciaka zawsze chciałem być streamer lub influencerem zatem wziąłem się do roboty. Aktualnie na swoim koncie mam 1,3tyś osób które mnie obserwują i prawie 340 filmów

R: Co streamujesz najczęściej?

M: Zwykle robię streamy z gier typu Minecraft, Counter-Strike, Fortnite, Overwatch, League of Legends czasem również się zdarzy zagrać w jakieś gry typu horror.

R: Zbliżamy się do końca wywiadu także szybkie strzały. Wybić piłkę z linii bramkowej w końcówce i zapewnić remis czy strzelić bramkę na wagę 3 punktów?

M: Wybić piłki z linii bramowej w końcówce. Więcej emocji.

R: Wyrównany i trzymający w emocjach mecz czy wysokie i pewne zwycięstwo?

M: Wysokie i pewne zwycięstwo.

R: Wyobraź siebie, że grasz mecz o wszystko. Rzut wolny w 89 minucie przy wyniku 0:0 Możesz wybrać dowolnego piłkarza. Kogo wybierasz i dlaczego?

M: Wybrałbym Tomka Arcimowicza. Najdłużej go znam i od dłuższego czasu dużo ćwiczymy razem pod względem piłkarskim znam jego umiejętności.

R: I na koniec słowa do czytelników.

M: Obserwujcie nasz profil na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Youtubie jak i stronę internetową, bo sie będzie dużo działo. Oraz zapraszam na mój kanał na YouTube KoxolTV.

R: Dzięki za wywiad.

M:Również dziękuję.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Srebrny
Sponsor Brązowy
Sponsor Techniczny
Partner Technologiczny
Partnerzy